TDW techniek beschikt over alle apparatuur en vakmensen voor het maken van stalen, aluminium of RVS constructie. Voor het MIG-lassen zijn wij zelfs door Lloyds gecertificeerd. Niet alleen maken wij totale constructies, machines, procesinstallatie maar wij verzorgen ook het oplassen van slijtdelen voor werktuigen. Onze ruime werkplaats is voorzien van kraanbanen, professioneel bewerkingsgereedschap en machines.

 

Staalconstructies groot en klein
Alle constructie die wij maken zijn volledig volgens tekening en conform de gemaakte afspraken. Waar gewenst kan i.v.m. de grote van een constructie of om andere redenen de werkzaamheden ook bij u op locatie worden uitgevoerd. Hiertoe beschikken wij over meerdere uitstekend geoutilleerde mobiele service-bussen.

 

Voordelen TDW techiek:

  • Ruim 30 jaar kennis en ervaring
  • Grote werkplaats
  • Vrijwel alle bewerkingen ook op locatie mogelijk
  • Gecertificeerd lassen ISO 3834-2
  • Constructies volgens NEN-EN 1090
  • ISO 9001
  • VCA** certificering

 

Bewerkingen:

 

Voorbeelden:

  • Stortkokers
  • Schrootscharen
  • Lopende banden
  • Spanten voor fabriekslocaties
  • Laadbakken
  • Scheepshellingen
  • Machineframes en plaatwerk

 

Constructiewerken volgens ISO 3834-2 / NEN-EN 1090

TDW techniek beschikt over een Lloyds ISO 3834-2 en NEN-EN 1090 certificering. De ISO 3834 certificering is een internationaal erkend kwaliteitsborgingsysteem voor laswerkzaamheden. In de norm worden alle werkzaamheden op het gebied van lassen omschreven. De ISO 3834 is een kwaliteitsnorm die betrekking heeft op de gehele lasorganisatie. De certificering geeft het bewijs dat TDW techniek op het gebied van lastechnische werkzaamheden alle kwaliteitseisen heeft gewaarborgd.

 

Constructiewerk voor slijtagepreventie

Slijtagepreventie, met name in de wat grovere industrie, zoals de schrootverwerking. Laadbakken, stortkokers, schrootscharen en lopende banden hebben veel te lijden onder de abrasieve werking van metaal op metaal. Door het oplassen van slijtvaste materialen (platen in glijgoten, opzetstukken in graafbakken en op de schaar) kunnen we de standtijd van uw gereedschappen en installaties drastisch verlengen. Een goede investering in continuïteit.

Las en constructiewerk1

Las en constructiewerk2

Las en constructiewerk3

Las en constructiewerk4

Las en constructiewerk5

Las en constructiewerk6

Las en constructiewerk7

Las en constructiewerk8

 

Meer informatie over het uitbesteden van las en constructiewerk

Wilt u meer weten over onze oplossingen voor las- en constructiewerk? Neem contact met ons op.